Rýchla pôžička bez registra

Rýchla pôžička bez registra je určená pre klientov, ktorí mali v minulosti problémy so splácaním pôžičky a majú záznam v bankovom registri. Pretože banky pri posudzovaní žiadostí o pôžičky do registra nahliadajú a dávajú mu veľkú váhu, je taký žiadateľ u bánk prakticky vždy neúspešný. Existuje však i typ pôžičky, kde sa do registra nenahliada - tzv. pôžička bez registra. Ponúkajú ju prevažne nebankový poskytovatelia pôžičiek. Títo poskytovatelia sa prakticky na nič nepýtajú, jednoduchosť získania tohto typu pôžičky je však vykúpená i vyššími nákladmi na zaplatenie pôžičky (úroková miera i RPSN je vyššia).

Rýchla pôžička bez registra je spracovaná veľmi rýchlo - ako to už vyplýva z názvu (i do 24 hodín). Zariadiť rýchlu pôžičku bez registra môžete i cez Internet alebo telefón.

Bankový register klientov

V tejto databáze sú uložené informácie o problematických vzťahoch medzi bankami a ich klientmi. Ak má klient problém so splatením pôžičky, dostane sa do registra. Doňho v budúcnosti budú nahliadať bankové alebo nebankové subjekty pri spracovávaní novej žiadosti o pôžičku - ak má teda žiadateľ o pôžičku v registri záznam, môže jej získanie byť problematické.

Rýchla pôžička bez registra - výhody